Синоскрипти Олексія Шевчука

Розмір: 9.3 Mb

Матеріал надано користувачем: (o_dubrov)

Опис


 

Скульптурна інсталяція Олексія Шевчука – фантазія, роздум, уклін творчості великій Марії Примаченко. Своїми роботами автор ставить питання: звідки у творчості сільської жінки з'явились такі яскраві, нестандартні, повні символів, фантастичні образи птахів та тварин?
Сильна поетична натура Марії Примаченко у стані підйому творчих енергій виходила в інший вимір, іншу реальність та здобутою інформацією ділилась у своїх творах із людством. Олексій Шевчук переводить у скульптурний формат  9 персонажів із фантастичних тваринних картин Марії Примаченко і висуває припущення, що орнаменти на тваринах -  це зашифровані послання майбутнім поколінням у вигляді алегоричних формул:
Зебра – формула змін,
Лев – благородства,
Корова –достатку,
Черепаха – швидкість,
Лисиця – мудрість.
Скульптури виконані з СІНА. Цей матеріал створений самою Природою і нагадує багатовимірну структуру світобудови, що складається із тонких ниток, які пов'язують простір.  Центральною фігурою інсталяції є жінка-філософ-творець-пастушка-трипільська Баба, що є символом родючості та краси.  На її  плахті поєднані орнаменти – формули усіх фігур.
Сніп сіна – інкубатор, з якого з’являються яйця-писанки, джерело життя та світотворчого початку, автором названі яйцями  ПЕРСПЕКТИВИ, з яких народжуються фантастичні тварини-сіноскрипти, покликані творити добро та чудеса на землі.

Файли


С носкрипт Довгонога цапля.jpg jpg (1 Mb)

С носкрипт Довгош я зв рина.jpg jpg (909.2 Kb)

С носкрипт Зв р гуляє.jpg jpg (1.2 Mb)

С носкрипт Корова отака....jpg jpg (1.1 Mb)

С носкрипт Крилатий к нь.jpg jpg (1 Mb)

С носкрипт Пол ська болотяна зебра.jpg jpg (1.1 Mb)

С носкрипт Український пол ський бичок-третячок.jpg jpg (1 Mb)

С носкрипт Ушатка зловила рака.jpg jpg (1.1 Mb)

С носкрипт Черепаха шла- шла....jpg jpg (1006 Kb)

Коментарі