Жіноче коло

Розділ створено за підтримки Міжнародного Фонду "Відродження"

 

Бабкіна Катерина, Герасим'юк Олена, Кіяновська Маріанна, Крук Галина, Малігон Анна, Шувалова Ірина, Поваляєва Світлана, Рибка Олена, Більченко Євгенія, Бельченко Наталя та ін.

Розмір: 18.7 Mb

Матеріал надано користувачем: (wednesday)

Опис


Збірка «Жіноче коло» пропонує вашій увазі вірші 28 жінок. Коло обране символом збірки з багатьох причин. Як геометрична фігура — воно має багато осей симетрії і тому є надзвичайно гармонійним. Як електричне коло — воно є шляхом для струму, потоку заряджених (безумовно, позитивно :) ) часток. Коло є символом циклу, перетікання енергій та станів з одного в інший, а це поняття дуже близьке жінкам. Коло є елементом багатьох танців, як і суто жіночих, так і славнозвісного чоловічого аркану. Своєю любов’ю та піклуванням жінка створює навколо родини та дітей своєрідне захистне коло. Крім того, коло як фігура є надзвичайно жіночним через відсутність гострих кутів і подібність до очей, грудей, губ та інших привабливих дамських округлостей. Зрештою, навіть наша планета і Сонце мають округлі форми. Запрошуємо вас до читання і сподіваємось, що кожна ваша пряма лінія знайде свою власну точку дотику до «Жіночого кола».

Проект «Жіноче коло» створювався за співпраці з найбільшим в СНД онлайн-магазином ліцензійного електронного контенту Bookland.com та Творчою формацією «GARAGE GANG» спеціально до 20-го, ювілейного «Форуму видавців» (м.Львів, 2013 рік), центральною темою якого стала "Жінка у світі, що змінюється". Презентація та поетичні читання учасниць проекту відбулися у Львові, 13 вересня 2013. 

Суть проекту - створення електронної збірки поетичних текстів під робочою назвою «КОЛО» (досить символічна (у контексті жіночності) й багатозначна назва). 
 
Метою проекту стала спроба репрезентувати сучасне бачення образу Жінки представниками двох напрямів мистецтва – Поезії та Фотографії. 
 
До участи у проекті було запрошено 26 поеток, різних за віком, мовою текстів, містом проживання (Львів, Київ, Харків, Вінниця, Ялта, Сімферополь, Миколаїв, Житомир, Сєвєродонецьк, Санкт-Петербург, Москва), професією, життєвими пріорітетами та уподобаннями. Так само різна їх творчість, що відображає в кожному випадку свій унікальній досвід і погляд на Жінку, на її бажання, цілі, надії та навіть страхи. 
 
Як ілюстрації до книги було обрано роботи 14 фотохудожників з різних куточків світу: Україна, Німеччина, Іспанія, Росія, Канада, Італія, Ізраїль, Франція, Японія, Аргентіна. Центральним об'єктом спостереження для фотографів стала Жінка як суб’єкт самореалізації, як першоджерело і як ключ до майбутнього. 
 
Ці два види мистецтва – поезія і фото, вербальне і невербальне – в рамках проекту теж створюють своєрідне коло, у центрі якого опиняється єдина і неповторна Жінка.
 
Збірка містить вірші натупних поеток:
 
1. Маріанна Кіяновська
2. Галина Крук
3. Оксана Боровец
4. Світлана Поваляєва
5. Катерина Бабкіна
6. Ніна Паламарчук
7. Наталя Єрьоменко
8. Марія Банько
9. Олена Рибка
10. Ірина Шувалова 
11. Лариса Радченко 
12. Мідна 
13. Анна Малігон 
14. Анна Гераскіна 
15. Маргарита Ротко
16. Юлія Броварна 
17. Євгенія Баранова 
18. ЛєнКа Воробей 
19. Євгенія Більченко 
20. Любов Лібуркина 
21. Марина Матвєєва 
22. Олена Герасим`юк 
23. Надія Агафонова 
24. Інна Олійник 
25. Наталя Бельченко 
26. Лідія Дзюпіна 
 
Автори фотоматеріалів: 
 
1. Фредеріке Ветцельс (жінки Німеччини),
2. Ана Куба (жінки Іспанії),
3. Арт-дует братів близнюків (жінки України),
4. бенуа пей (жінки Канади),
5. Олександер Шуке (жінки Німеччини),
6. Мікель М'єль (жінки Італії),
7. Алла Гисич (жінки Росії),
8. Флавіо Ромуальдо Гарофано (жінки Італії),
9. Сігал Бен-Давід (жінки Ізраїлю),
10. Франческо Еколіні (жінки Італії),
11. Буларан Еліз (жінки Франції),
12. Макіно Мутсумі (жінки Японії),
13. Анаі Елеутеріо (жінки Аргентіна).
 

Файли


b600x800.a0acc581bfd9cb3d8335c740914b1ef4113e4dbc60c8412a.jpg jpg (96.7 Kb)

zinoce_kolo.pdf pdf (3.2 Mb)

zinoce_kolo.mobi mobi (4.7 Mb)

zinoce_kolo.epub epub (4.1 Mb)

zinoce_kolo.fb2 fb2 (6.5 Mb)

Коментарі