Енциклопедія політичної думки. За ред. Девіда Міллера

Розділ створено за підтримки Міжнародного Фонду "Відродження"

 

Девід Міллер

Розмір: 30.9 Mb

Матеріал надано користувачем: Настя Бо (bonarchy)

Опис


 Енциклопедія політичної думки/ За ред. Девіда Міллера/ /Пер. з англ./ – Київ: Дух і Літера, 2000 – 472 с.
 
«Енциклопедія політичної думки» Я. Міллера — одна з найавторитетніших і найпопулярніших європейських енциклопедій сучасності.
Вдала ідея авторів поєднати в одній книжці філософію історії, історію політичної думки, історію права та філософію права, соціальну філософію та соціологію політики робить її необхідною як для дослідників минулого, так і для акторів сучасної політики. З виходом «Енциклопедії політичної думки» українською мовою вітчизняний читач чи не вперше отримує можливість осягнути систему понять наук, що вивчають політику. Найперше, ця система включає добірку статей про основоположні категорії політичних наук: бюрократію, владу, громадянство, законність і далі за алфавітом. Енциклопедія дає визначення цих понять (категорій) та необхідні історичні та філософські коментарі до них. Особливу увагу в Енциклопедії приділено статтям про основні ідеології сучасності: лібералізм, націоналізм, націонал-соціалізм, консерватизм… Кожна з ідеологій представлена як певна система цінностей, надані довідки про історію формування ідеологій, позначені ролі цих ідеологій сучасному світі.
 
В «Енциклопедії політичної думки» також вміщено добірку статей, що висвітлюють історію політичної думки у світі. Це, в першу чергу, статті про історію політичної думки Риму, Відродження, Реформації.
 

Файли


енциклопедія політичної думки.pdf pdf (30.9 Mb)

Encyclopaedia_cover_web-200x300.jpg jpg (12.1 Kb)

Коментарі