Галлін Д.С. Манчіні П. Сучасні медіасистеми

Розділ створено за підтримки Міжнародного Фонду "Відродження"

 

Розмір: 400.5 Mb

Матеріал надано користувачем: (o_dubrov)

Опис


Галлін Деніел См Манчіні Паоло Сучасні медіасистеми: три моделі відносин ЗМІ та політики / Переклад з англ. О. Насика. - К.: Наука, 2008. - 320 с.
 
ІБВК 978-966-96972-0-2
 
У книжці на матеріалі 18 західноєвропейських і північноамериканських демократій аналізуються схожості і відмінності їхніх медіасистем, політичних, соціальних та економічних чинників, що визначають їх розвиток. Виділяються три головні моделі розвитку ЗМІ у демократичних країнах, пояснюється, яку роль вони відіграють у політичному і соціальному житті, досліджуються особливо актуальні в сучасному українському контексті питання взаємодії ЗМІ і політики, проблеми політичної комунікації у демократичних державах, організації громадського мовлення. Книжка є першим порівняльним дослідженням сучасних медіасистем на широкому фактичному матеріалі і вже здобула визнання фахівців як гідний наступник класичної праці Сіберта, Пітерсона і Шрамма «Чотири теорії преси».
 
Видання буде корисним для викладачів та студентів журналістських спеціальностей, політологів, соціологів, а також всіх, хто прагне скласти адекватне уявлення про історію та сучасний стан засобів масової інформації у демократичних країнах.

Файли


Галлін Д.С. Манчіні П. Сучасні медіасистеми.pdf pdf (399.4 Mb)

Манчіні.jpg jpg (1.1 Mb)

Коментарі