Ясперс К. Психологія світоглядів

Розділ створено за підтримки Міжнародного Фонду "Відродження"

 

Розмір: 65.6 Mb

Матеріал надано користувачем: (o_dubrov)

Опис


Карл Ясперс. Психологія світоглядів / З нім. пер. О. Кислюк, Р. Осадчук. — К.: Юніверс, 2009. — 464 с. (Філософська думка).
 
У серії «Філософська думка» до уваги українського читача пропонується твір видатного німецького філософа-екзистенціаліста і психіатра Карла Ясперса «Психологія світоглядів».
Розвивати світогляд як наукове пізнання і заразом як науку про життя завше було завданням філософії. Натомість у цій книжці робиться спроба лише зрозуміти, якими є останні позиції, що їх перебирає собі душа, і які у неї рушійні сили. А тому фактичний світогляд і залишається справою усього життя. Замість повідомлень про те, що важить у житті, тут засобом само осмислення виступають висвітлення та з’ясування можливостей. Хто шукатиме прямої відповіді на запитання, як йому жити, марно шукатиме її у цій праці. Те істотне, що лежить у конкретних рішеннях особистої долі, лишається прихованим. Ця праця апелює до вільної духовності й активності життя, пропонуючи засоби орієнтації, однак вона не робить ані найменшої спроби творити життя та вчити життю.
 

Файли


ab46c8ec7aa16ccabc440d6745c851bf.jpg jpg (8.2 Kb)

Психологія світоглядів. Ясперс.pdf pdf (65.6 Mb)

Коментарі