Рьод В. Шлях філософії XIX-XX ст.

Розділ створено за підтримки Міжнародного Фонду "Відродження"

 

Розмір: 16.5 Mb

Матеріал надано користувачем: (o_dubrov)

Опис


Вольфґанг Рьод. Шлях філософії: XIX–XX ст. / Пер. з нім. М.Д. Култаєвої, В.І. Кебуладзе, В. Терлецького. — Київ: Дух і Літера, 2010. — 368 с. — («Сучасна гуманітарна бібліотека»).

У книжці відомого історика філософії Вольфганга Рьода представлена широка панорама історичного поступу світової філософії протягом ХІХ-ХХ століть (від завершення класичної німецької філософії до наших днів). Даний том, як і перед ним опублікований «Шлях філософії: з XVII по XIX століття» (К., 2009), є авторським узагальненням підготовленої проф. Рьодом фундаментальної 14-томної історії філософської думки. Текст вдало поєднує концептуальність і глибину з ясністю, лаконізмом та стилістичною вправністю викладу. Окрім ґрунтовного висвітлення всіх значних філософських явищ та подій від середини XIX століття, дане видання містить окремий нарис розвитку філософії останніх десятиліть, написаний В. Рьодом спеціально для української публікації і відсутній навіть в останньому німецькому перевиданні 2009 року.
За спектром своєї тематики книжка цікава не лише для філософів, політологів, істориків, правників, а й стане в нагоді всім, хто не байдужий до перипетій науки, суспільства і культури ХІХ-ХХ століття. 

 

Файли


Шлях філософії 19-20 ст..pdf pdf (16.5 Mb)

a53222033caa784e4626148e46329d5c.jpg jpg (8.6 Kb)

Коментарі