Малярчук Таня

1983 — наші дні

Малярчук Тетяна Володимирівна
(1983)
Прозаїк, есеїст

За власним зізнанням, "не то жінка, не то прозаїк".

Народилася в Івано-Франківську, закінчила Національний Прикарпатський університет імені Василя Стефаника, за фахом – філолог, живе в Києві, працює і любить на 5 каналі. Автор зібраної з двох повістей книги "Ендшпіль Адольфо, або троянда для Лізи" (Лілея-НВ, 2004), "Згори вниз. Книга страхів" (Фоліо, 2006), "Як я стала святою" (Фоліо, 2006), "Говорити" (Фоліо, 2007). Друкувалася в часописах "Березіль", "Четвер", "Критика".

джерело

Таня Малярчук - автор чималенького арсеналу книжок. Її останній текст "Звірослов" позначив неабияку зміну авторського стилю - недаремно він створювався близько 2 років.

Малярчук доволі не публічна, за власним зізнанням - недолюблює журналістів і не надто любить давати інтерв'ю. Але "Українській правді. Життя" випала удача пограти з письменницею в одну з її улюблених ігор - в гру в слова. Ця гра крутила розмову навколо купи тем - від іронії до Ялти, від Ялти до Європи, від Європи до пива, від пива до галюцинацій і НЛО. Хоча все це - лиш звичні 33 літери української абетки.

На сайті доступно:
Катерина Бабкіна про "Ендшпіль Адольфо або Троянда для Лізи" Тані Малярчук (у часописі "Київська Русь")
Звірослов
Таня Малярчук — «екзальтована казкарка»
 

Видання та твори


Звірослов Звірослов

Малярчук Таня

Коментарі