Глухенький Борис

1925 — наші дні

Глухенький Борис Тихонович
(13 серпня 1925)

Дерматовенеролог, професор, доктор медичних наук

Консультант Київського міського шкірно-венерологічного диспансеру

Народився 13 серпня 1925 року в Ростові-на-Дону в сім’ї лікаря. У 1947 р. із відзнакою закінчив Львівський медінститут. Працював головним лікарем районного шкірно-венерологічного диспансеру Львова. У 1955—1961 рр. — асистент кафедри дерматовенерології Київського медінституту (нині Національного медуніверситету). Від 1961-го до 2003 р. працював в Інституті удосконалення лікарів доцентом, завкафедрою, професором.

1964—1994 рр. — головний дерматолог Мінздоров’я УРСР. 1992—1999 рр. — голова Українського наукового товариства дерматовенерологів.

Нині є віце-президентом Асоціації дерматологів, венерологів і косметологів України та головою її Київського відділення.

джерело

Сергій Грандо: "До Глухенького на консультацію з’їжджалися хворі фактично з усього колишнього СРСР, як правило, такі, що вже побували в багатьох лікарів і пройшли безуспішне лікування. Ці консультації я ніколи не забуду, коли Борис Тихонович із ходу видавав діагнози, про які ми й не чули, до найменших подробиць «розкочував» кожен симптом... Повірте, ми ним цілком щиро захоплювалися! Та він і став таким успішним дерматологом багато в чому завдяки своїм унікальним природним даним, своїй дивовижній пам’яті..."

Видання та твори


Коментарі