Блудов Андрій

1962 — наші дні

Блудов Андрій
(1962)
Художник

Андрій Блудов народився 1962 року. Є членом союзу художників України, викладачем живопису в Академії образотворчого мистецтва та архітектури. Мешкає та працює в Києві.

Творчість Андрія Блудова - помітна сторінка в книзі "київського еститизму", куди вписали свої рядки і інші талановиті сучасники.

З ними він доклав руку до креації зразків графіки, відео, режисування перформансів та художніх свят на мальовничих схилах міста, таких придатних і до вправ з ленд-арту чи "мистецтва життя". Але, звичайно, головним для нього лишається живопис, вишукане шлюбування фарб і полотна, злету фантазії та лабіринтів рефлексії. Він, по суті з'єднав максимально-кордонні можливості супутніх мистецтв і напрямків останнього, згасаючого віку - крім відверто руйнівних, цинічних. Картини Блудова виказують прикметну еволюцію від аналізу до синтезу, від ритуалу до спонтанності. І - від декларативно-театралізованних полотен-ребусів до творів по-справжньому магічних, мовчазно пульсуючих та непідробно загадкових, величних своєюкінцевою енігматичністю. Автор не зраджує собі навіть епізодичною відмовою від фігуративних принципів та використанням екзотичної фактури "реді-мейну".

Картини Андрія Блудова знаходятся в музеях Києва, Сум, Хмельницького, а також в галереях и приватних колекціях Швейцарії, Бельгії, США, Нідерландів, Австрії, Франції, Іспанії, України.

На сайті доступні матеріали:
Андрей Блудов «Живопись — это отдельное пространство, состоящее из красок»

Видання та твори


Коментарі