Базан Микола

1953 — наші дні

Базан Микола Кузьмич

(Нар. 1 січня 1953)

Архітектор

Член Спілки архітекторів України

У 1975 р. закінчив архітектурний факультет Одеського інженерно-будівельного інституту

З 1975 р. по 1988 р. працював викладачем кафедри архітектури і містобудування, а також науковим співробітником лабораторії експери-ментального проектування (НІ/1ЕП) в Одеському інженерно-будівельному інституті.

У 1988-1997 pp. очолював АТЗТ 'Одеське регіональне бюро архітектури та урбаністики" (ОРБАУ) при Головному управлінні архітектури і містобудування Одеської облдерж¬адміністрації.

З 1997 р. очолює TOB "МАЙСТЕР ГРУП". При його особистій участі та під керівництвом були розроблені проекти індивідуальних житлових і громадських споруд, громадсько-житлових комплексів у м. Одеса.

18-24-поверховий громадсько-житловий комплекс на розі вул. Люстдорфська дорога та вул. Малиновського у м. Одеса

КК. Базан неодноразово нагороджувався Почесними грамотами Одеської облдержадміністрації, міського голови, а також Одеської обласної організації Спілки архітекторів України за вагомі творчі досягнення, високу професійну майстерність та вагомий індивідуальний внесок у розвиток архітектури м. Одеса.

TOB "МАЙСТЕР ГРУП" створене у 1997 р. і нараховує сьогодні у своєму штаті 50 висококваліфікованих спеціалістів.

Основним напрямом діяльності підприємства є розробка індивідуальних проектів житлових і громадських споруд, а також експериментальних проектів громадсько-житлових комплексів.

Крім проектної діяльності, TOB "МАЙСТЕР ГРУП" здійснює комплектацію й поставку на об'єкти будівництва сучасних будівельних матеріалів та устаткування, а також впроваджує нові будівельно-технологічні розробки із провідних європейських країн.

TOB "МАЙСТЕР ГРУП" має давні тісні контакти з партнерами із закордонних європейських країн: Словаччини, Чехії, Австрії, Німеччини, Франції, - а також здійснює спільні проектні розробки з фахівцями проектних фірм із перерахованих вище країн.

Сьогодні основним перспектив¬ним напрямом діяльності підприємства є експериментальні розробки багатоповерхових поліфункціональних громадсько-житлових комплексів, а також нових типів комбінованої малоповерхової житлової забудови.

Видання та твори


Коментарі