Могилевська Наталія

1975 — наші дні

Могилевська Наталія Олексіївна
(Нар. 2 серпня 1975)
Співачка, телеведуча

Наталія Могилевська (справжнє ім'я Наталія Олексіївна Могила) народилась 2 серпня 1975 року в Києві. Закінчивши Київське естрадно-циркове училище, довгий час була співаючою акторкою — працювала в Театрі естради, єврейському театрі "Штерн", в цирку, підспівувала Сергію Пєнкіну.

Нарешті, в 1995 році їй набридло ділитися з кимсь успіхом і, заручившись підтримкою Юрія Рибчинського, вона розпочала сольну кар'єру. На "Червоній руті" в Сімферополі Могилeвська була лише дипломанткою, та вже через місяць стала першою на "Слов'янському базарі".

На початку 1996 року вона свій лірико-драматичний репертуар розбавила поп-шлягерами свого нового продюсера Олександра Ягольника.

Восени вона поступила до інституту культури, який закінчила у 1999 році.

Восени 1998 року співачка розпрощалася з Олександром Ягольником, і тільки в лютому наступного року знайшла собі місце під дахом "Таврійських Ігор", з якими підписала контракт про співробітництво, залишаючись при цьому сама собі продюсером. Результат співпраці перевершив всі сподівання — альбом "Только Я", складений виключно з пісень самої співачки, випустив в середині літа лейбл STM Records, і він мав всі шанси стати найкращим цього року в Україні.

Ще більш сенсаційними виявилися результати попереднього голосування експертів на визначення лауреатів Премії "Золота Жар-птиця" — в номінації Пісня серед трьох претендентів виявилося дві пісні Могилевської — "Місяць" та "Только Я". Зрештою "Місяць" і став кращою піснею року в Україні, а сама Наталя Могилевська — кращою співачкою.

В жовтні 2001-го побачив світ її третій компакт-диск "Не такая" — виключно російськомовний, з прицілом на популярність в Росії.

2003 рік, точніше, його друга половина, позначилася одразу декількома подіями. Вийшла книга її подруги Лади Лузіної "Пригоди Наталі Могильової і відьми Іванни Карамазової" з Могилевською та Лузіною "у головних ролях". Співачка стає продюсером і ведучою програми "Шанс" на телеканалі "Інтер". І нарешті, наприкінці листопада представляє альбом "Самое…Самое".

У 2004 році Президент України Леонід Кучма своїм указом за вагомий особистий внесок у розвиток українського пісенного мистецтва, високу виконавську майстерність присвоїв почесне звання "Народний артист України" Наталії Могилі (Могилевській) — співачці.

У 2006 році брала участь у телепроекті "Танці з зірками", партнером був Влад Яма, здобули друге місце.

джерело

Доступні матеріали:
Наталія Могилевська (офіційний сайт)
"Місяць"

Видання та твори


Місяць Місяць

Могилевська Наталія

Коментарі