Коробчук Павло

1984 — наші дні

Коробчук Павло Петрович
12 липня 1984, Луцьк
український поет, публіцист і музикант

Павло Коробчук народився 12 липня 1984 на свято Петра і Павла в Луцьку. В цьому ж місті він і зростав. Син українського поета, перекладача та літературного критика Петра Коробчука. Навчався на відділенні сходознавства Інституту філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Працює в сфері журналістики. Грає на барабанах у гурті Райдо. Дружина — Оксана Коробчук (виконавчий директор МО «Остання Барикада»). Мешкає в Києві.

 

Друкувався в часописах: «Афіша», «Політика і культура», «Шо», «Сучасність», «Кур'єр Кривбасу», «Київська Русь», «Нова проза», «Radar», «Просто неба», «Святий Володимир» тощо, антологіях: «2 тонни», «IІ, ІV міжнародний фестиваль у Львові», «Харківська барикада-2» тощо. Літературні та публіцистичні твори періодично з'являються на сайтах vvnews.info, lyrikline.org, bukvoid.com.ua, molodaukraina.org, samvydav.net, tochka.org.ua, inlit.com.ua, slonyk.com, kultrevansh.com тощо. Твори перекладалися на англійську, німецьку, польську, литовську, білоруську та російську мови.
 
Автор збірок прози та поезії "Натщенебо" (2005), "Цілодобово : поетична збірка разом з О. Коцаревим і Б. Горобчуком" (2007), "Кайфологія" (2010), "Динозавр" (2011), "Море для шульги" (2012).

Видання та твори


Динозавр Динозавр

Коробчук Павло

Кайфологія Кайфологія

Коробчук Павло

Коментарі