Єрмоленко Андрій

1974 — наші дні

Єрмоленко Андрій
(Нар. 24 січня 1974 р.)
Художник
 
Андрій Єрмоленко народився в Києві у родині науковців. 
 
1991 року закінчив школу № 200 у Києві. 
 
Закінчив Київський національний університет ім.Т.Шевченка (спеціальність - хімія).
 
2000 - 2004 - Головний дизайнер компанії "Lucky.net".2004 - 2006 - головний дизайнер журналу "Час.ua". 2006 - 2007 - головний дизайнер журналу "Профіль". 2007 - по теперішній час - арт-директор журналу "Український тиждень".
 
Ярослава Куцай: 
 
"Він - один з засновників жлоб-арту - мистецтва більш ніж актуального. Саме з його легкої руки  "вистрибнули" на вітчизняну анімаційну арену Гопуня та Повійка. Андрій не погодився з офіційними Гарнюнєю та Спритком і намалював власні символи України".
 
Андрій Єрмоленко:
 
"Сучасний українець стає все менш космополітичним. Українець почав казати, що він - українець. Почав пишатись цим. Він вже не соромиться того, ким він є. У радянські часи, пригадую, українськомовних вважали жлобами. Або згадайте радянські фільми: як якийсь зрадник - то українець... чи з українським прізвищем. Тривалий час я, наприклад, соромився розповідати, звідки я. Було таке. Неприємно, коли тебе прирівнюють до тих твоїх співвітчизників, з якими не надто приємно мати справу. Але все дуже просто: коли на їхньому фоні ти показуєш себе як інтелігентна людина і показуєш, що ти, саме ТИ є українцем, а не вони, тоді поступово ставлення до країни змінюється. Зараз найбільш серйозну роль у цьому відіграє українська молодь, яка багато подорожує. Саме ці розкуті та яскраві люди розповідають про Україну".
 
"Бренд України - це літера "ї". Бренд України - це літера, з якої починається моє прізвище - "є"... Більше ніде цих літер немає".
 
Фото Анатолія Бєлова

Видання та твори


Мама Анархія Мама Анархія

Єрмоленко Андрій

Чувіха Чувіха

Єрмоленко Андрій

Пройобані мрії Пройобані мрії

Єрмоленко Андрій

Пацанський Грааль Пацанський Грааль

Єрмоленко Андрій

Блядознавство Блядознавство

Єрмоленко Андрій

Демон Демон

Єрмоленко Андрій

Святий БМВ Святий БМВ

Єрмоленко Андрій

Це моя земля Це моя земля

Єрмоленко Андрій

Воля або смерть Воля або смерть

Єрмоленко Андрій

Син Анархії Син Анархії

Єрмоленко Андрій

Коментарі