Пауалішвілі Заза

1984 — наші дні

Пауалішвілі Заза
(Нар. 1 квітня 1984 р.)
Поет
 
Заза Пауалішвілі народився у місті Києві. Закінчив Київську державну академію водного транспорту ім. гетьмана П. Конашевича-Сагайдачного за спеціальністю «Експлуатація суднових енергетиичних установок» та Національний пеагогічний інститут ім. М. Драгоманова — «Історія та суспільствознавство». Пише дисертацію з історії.  
 
Переможець поетичного слему фестивалю «Захід» в 2011 р., 2 місце на фестивалі сучасної української поезії «СУП» в м. Рівному в 2011 р., учасник літфестів та поетичних читань у межах фестивалів: «Форум видавців у Львові», «Трипільське коло», «Бандерштат», «Захід», «Країна мрій», «Гогольфест». Учасник поетичних антологій «32 за Фаренгейтом» та ін., готує до видання збірку. 
 
Співучасник фотовиставки групи Look в 2012 р. з проектом «Щастя» про розумововідсталих. Співорганізатор «Найдальшої кімнати» в межах літературного фестивалю Форуму видавців у Львові 2012 р. та читань присвячених Марціну Свєтліцькому — «Вірші про водку і папіроси» 2012 р. 
 
Відмічений журі літературного конкурсу видавництва «Смолоскип» в 2012 році, лауреат ІІ премії літературного конкурсу видавництва «Смолоскип» 2013 року.
 

Видання та твори


Коментарі