Швейк

Розмір: 214.2 Mb

Матеріал надано користувачем: (Lumper)

Опис


Рік: 1997

Жанр: Комедія, драма

Режисер: Мирослав Гринишин

Актори: Богдан Бенюк, Анатолій Хостікоєв, Наталія Новікова.

Про виставу:

Запропонована версія є вільною інтерпритацією роману Я. Гашека "Пригоди бравого вояки Швейка". Автори використавши основну сюжетну лінію ведуть розмову про справжню чоловічу дружбу, про людяність і доброту - вічні категорії буття, які не в змозі знищити навіть ліхоліття війни.

Десь у сутінках Європи стоїть пам’ятник Йозефу Швейку. Навколо нього нишпорить Шпик, який більше нагадує пацієнта з клініки Фрейда. Швейк оживає і дія переносить нас у той плин життя Австро-Угорщини на початку Першої світової війни, яким просякнуто роман.

Відкрита театральна форма, що її використовують постановники надає виставі особливого звучання, робить її поліфонічною й багатовимірною, як саме життя. Тут поєднані найрізноманітніші театральні жанри від народного площадного театру, витоками якого є актори-маски комедії дель арте до суто психологічного.
Ця вистава є правдивим бенефісом двох зірок української національної сцени Богдана Бенюка та Анатолія Хостікоєва, саме тут їхні яскраві, неординарні таланти виявилися на повну силу.

Тривалість: 2:05:36

Файли


Shvejk.mp4 mp4 (213.9 Mb)

Shvejk.png png (276.3 Kb)

Коментарі