Вечори на хуторі біля Диканьки (1983)

Ткаченко Юрій

Розмір: 2.1 Gb

Матеріал надано користувачем: (Hell`ga)

Опис


Жанр: історичний, казка

78 хв. СРСР

Кіностудія / кінокомпанія: "Укртелефільм"
Автори сценарію: Іван Драч, Юрій Ткаченко
Актори: Олег Янковський, Наталя Крачковська, Микола Бурляєв, Ольга Сумська, Наталя Сумська, Федор Стригун, Констянтин Степанков, Павло Загребельний

Канал запису: ДТРК "Культура"

Сюжет (укр):
Фільм про Гоголя. Про його важку творчу долю та загадкові події що супроводжують письменника в період створення історії про коваля Вакулу. Значне місце у фільмі займає оповідач (у виконанні О.Янковського) - він живе не екрані начебто у двох паралельних вимірах - як наш сучасник і як сучасник Гоголя. Оповідач намагається наблизитися до розгадки містичного генія Гоголя.
У фільмі відтворена атмосфера Народного буту і подані досить яскраві гоголівські характери у виконанні геніальних акторів, таких як К.Степанков, Н.Крачковська та П.Загребельний.

Сюжет (рус):
Это фильм о Гоголе, о его сложной творческой судьбе и загадочной натуре в период создания автором истории о кузнеце Вакуле, который в рождественскую ночь отправляется на поиски царских туфель для своей невесты. Значительное место в фильме занимает повествователь - он живет на экране как бы в двух измерениях - как современник Гоголя и как наш современник, и пытается приблизиться к разгадке таинственного гения писателя. В фильме воссоздана атмосфера народного быта и представлены яркие колоритные характеры.

Файли


Poster.JPG jpg (294.6 Kb)

vechera.700M.screen.00.png png (173.7 Kb)

vechera.na.hutore.bliz.dikan'ki.(1983).TVRip.(gig.Panas.for.Hurtom).rus.avi avi (698.6 Mb)

vechory na hutori bilya dykanky (1983) [rus] TVRip [gig.Panas for Hurtom].avi avi (1.4 Gb)

Коментарі