Сон. 1964/ Художні фільми

Розмір: 1.1 Gb

Матеріал надано користувачем: Настя Бо (bonarchy)

Опис


Сон
 
Розділ: Художні фільми
Жанр: Біографічний, драма.
Рік: 1964
Кіностудія / кінокомпанія: Київська кіностудія імені О.Довженка 
Актори: Іван Миколайчук, Юрій Леонтьєв, Дмитро Мілютенко, Наталія Наум, Костянтин Степанков, Михайло Державін, Василь Дашенко, Дмитро Франько, Іван Кононенко, Володимир Гончаров 
Опис: Цей фільм було поставлено до 150-річчя з дня народження Тараса Григоровича Шевченка. Завдяки майстерній акторській грі Івана Миколайчука та його схожості з Шевченком, цей фільм є актуальним дотепер. У фільмі розповідяється про тяжку долю Тараса Григоровича в ті часи: часи кріпацтва і неволі з боку Росії. Він відкрив в собі блискучого художника, але з кожним днем у ньому прокидаласяі ненависть до царського режиму, який роздавлював його, як особистість. Озброївшись пером, він писав вірші, які давали відсіч цьому режиму. Відчуваючи небезпеку царська влада вирішила відправити його в заслання а згодом і в солдати. 
Про фільм: Сміливе трактування образу Тараса Шевченка зробило фільм подією в мистецькому житті СРСР, а постать Шевченка (як і Миколайчука), стала уособленням непокори, бунту проти державної системи, яка пригнічувала й знищувала Особистість, що було актуально в епоху пізнішого брежневського «застою». Стрічка апелює до свідомості, розуму, почуттів, порушує питання свободи, життєвого вибору. 
Формат:  avi

Тривалість: 01:30:09 

Файли


Сон (1964) VHSRip.avi avi (1.1 Gb)

1301091852403578_f0_0.jpg jpg (64.1 Kb)

Подібні твори


Коментарі